Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /lib/config.inc.php:31) in /print.php on line 28

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /lib/config.inc.php:31) in /print.php on line 28
Szczegóły oferty
Słowacja » Domki » Dolny Kubin
Symbol oferty: Bungalowy Dolny Kubin
Region: Domki 6
Wiek uczestników: Stacja Kubińska Hola

Gdzie jedziemy?

DOLNÝ KUBÍN jest malowniczym miasteczkiem, które znajduje się w południowo-zachodniej części regionu Orawa. Miasto leży na wysokości 468 m n.p.m. Przez obszar, na którym leży Dolný Kubín płynie rzeka Orawa, która dzieli miasto na dwie części.
DOLNÝ KUBÍN (20 000 mieszkańców) jest metropolią regionu Orawa. Dla zwiedzających jest bramą wejściową do Orawy - najbardziej północnego regionu Słowacji. Miasto leży w południowo-zachodniej części Pogórza Orawskiego (Oravská vrchovina), a ściślej na pograniczu Pogórza z Orawską Magurą (Oravská Magura).


Do najbardziej odwiedzanych miejsc nowoczesnej części miasta należy Most Kolumnadowy, który łączy osiedle Bysterec ze starym miastem. W jego pobliżu znajduje się hala targowa zbudowana w podobnym do mostu stylu architektonicznym.

 

Stoki Narciarskie:


SKI centrum Kuzmínovo:
Stacja narciarska zlokalizowana około 300 metrów od Hotelu.
Wyciąg o długości 900 metrów i przepustowości 1400 osób/godzinę.
Atrakcją dla narciarzy jest wieczorna jazda na nartach przy stucznym oświetleniu w godz. 17.00 do 20.00.
Stok posiada sztuczne naśnieżanie.

Ski Park Kubinska Hola:
Stacja narciarska zlokalizowana około 5 km. od Hotelu. Jednym z najbardziej wyszukanych ośrodków narciarskich na Słowcji jest Kubínska hoľa która znajduje się w pobliżu Dolnego Kubina. Świetne narciarskie trasy otoczone cudowną przyrodą Oravskiej Magury z przepięknymi widokami na dolną i górną część Oravy, Niskie i Zachodnie Tatry oraz przeciwległe Choćskie pogórze, Małą i Wielką Fatre dają gwarancje niezapomnianych przyjemności z narciarstwa.

W ośrodku na wysokości 720 i 1396 m.n.p.m. jest do dyspozycji czteromiejscowa kolejka linowa oraz 8 wyciągów narciarskich o wydajności 7000 osób na godzinę. Całkowita długość przygotowanych tras zjazdowych wynosi 13 km. W ośrodku są do dyspozycji przygotowane trasy biegowe o całkowitej długości 10 km.

Wielką zaletą Kubińskiej hali jest południowa strona zjazdowych stoków co sprawia że nasz ośrodek jest idealnym miejscem dla narciarstwa. Stoki są naśnieżane technicznym śniegiem co gwarantuje dobre warunki dla narciarstwa w każdą pogodę.

W samym ośrodku znajduje się wiele urządzeń z przekąskami, skiservis, sklep i wypożyczalnia sprzętu narciarskiego oraz dużo bezpłatnych miejsc pakingowych (1000 miejsc) w centrum ośrodka dla aut osobowych i autobusów. Możliwości zakwaterowania są w mieście Dolny Kubin oddalonym o 6 km. od narciarskiego centrum.

AquaRelax Dolný Kubín:
W Październiku 2009 roku otworzony został nowy Aqua Park w Dolnym Kubinie - 5 min spacerem od hotelu.
Do dyspoozycji gości są basen sportowy, baseny ze zjeżdżalniami, basen dla dzieci, Centrum Fitness, Masaże, Restauracja


Thermal Park Beszenowa:
Został wybudowany na bazie naturalnych gorących żródeł termalnych, wydobywanych z głębokości 1987 metrów o temperaturze 60,5oC
Źródła termalne wpływają korzystnie zarówno na ciało jak i na ducha, są zalecane przy schorzeniach urologicznych i oddechowych. Ma także działanie kosmetyczne. Dzięki dużej zawartości litu działanie wody na psychikę jest prawie natychmiastowe.
Woda termalna zawiera wapń, potas, sód, magnez, żelazo, mangan i dużą ilość siarczanów i inne minerały.
Od lata 2006 Thermal park rozszerzył ofertę swoich usług prawie pięciokrotnie.Przybył nowy wellness areal, powiększyła się baza naclegowa i usługy gastonomiczne.Napewno niespodzianką (lub nowością ) będą dla gości nowe kryte baseny z materiału nierdzewnego i whirlpoole pod gołym niebem.
Osoby w każdym wieku znajdą tu coś dla siebie.
Dodatkowa atrakcja dla klientów są nowe kryte baseny oraz whirlpoole pod gołym niebem.

Aquapark Tatralandia:
Aquapark Tatralandia to największy wodny ośrodek rozrywki i wypoczynku na Słowacji, w Czechach i w Polsce i, równocześnie, najbardziej udany projekt ruchu turystycznego na Słowacji w ciągu ostatnich 10 lat, który koniecznie musicie odwiedzić, a jeżeli raz przyjedziecie na pewno będziecie chcieli tu wrócić... Położony jest wśród wspaniałej scenerii gór na północnym brzegu sztucznego jeziora Liptowska Mara, z pięknym widokiem na Zachodnie i Niskie Tatry. Oddalony jest ok. 2 km od centrum Liptowskiego Mikulasza i prowadzą do niego dogodne dojazdy ze wszystkich głównych ciągów komunikacyjnych. Sercem całorocznego Aquaparku Tatralandia jest źródło termalnej wody, bijące z głębokości ponad 2500 m, o tempereturze 60,7 °C. Lecznicza woda termalna wypełniająca baseny jest wśród wód Liptowa wyjątkowa. Jej częścią składową są wody z morza, które wypełniało Kotlinę Liptowską przed 40 milionami lat. Mineralna woda Tatralandii działa leczniczo na aparat ruchowy i oddechowy.


Program

Co zawiera cena?

Gdzie śpimy?

Ośrodek z restauracją i domkami w Dolnym Kubinie na Słowacji.


łóżka × 6
Bungalow z 2 sypialniami i aneksem kuchennym
  • Sypialnia 1: 2 łóżka pojedyncze 
  • Sypialnia 2: 4 łóżka pojedyncze 

Wycieczki
Dodatkowa doba 01/02.01 +699 zł
Dodatkowa doba 02/03.01 +699 zł
Dodatkowa doba 29/30.12 +699 zł
Transport
Dojazd własny +0 zł
Rezerwacja
SymbolNazwaDataPokójCenaRezerwuj
Bungalow D. Kubin za domek za cały pobyt 2017-12-30 - 2018-01-01 bungalow 6 2499zł 1499zł brak miejsc
Bungalow D. Kubin za domek za cały pobyt 2017-12-31 - 2018-01-02 bungalow 6 2499zł 1499zł brak miejsc

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /lib/config.inc.php:31) in /print.php on line 160

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /lib/config.inc.php:31) in /print.php on line 161