Czadca » Słowacja » Velka Racza
Symbol oferty: Hotel Centrum Czadca
Region: Czadca Centrum
 Hotel z sauną

Gdzie jedziemy?
Świetny dojazd z Polski - kilkanaście kilometrów od Cieszyna.

 

Ski Park Vratna

 
Ośrodek narciarski Vrátna w Małej Fatrze dysponuje 17 trasami narciarskimi o łącznej długości 10,6 km, z tego 4,6 km sztucznie zaśnieżanych oraz ponad 8 km tras do uprawiania narciarstwa biegowego. Do transportu narciarzy służą : 2 kolejki linowe (8-osobowa gondola i 4-osobowe krzesło) oraz 14 orczyków o łącznej przepustowości 11 604 osób na godzinę.

 

SPA & AQUAPARK - Turčianske Teplice

 
Kompleks zaprojektowany został według najnowocześniejszych metod oraz technologii i zadowoli wszystkich, którzy szukają leczenia i relaksu w wodach geotermalnych.
W części Spa&Wellness znajdują się 2 baseny kryte ze stali nierdzewnej - zbudowane zostaną bezpośrednio na ujęciu leczniczej wody mineralnej. "Czerwony basen", to basen przeznaczony do siedzenia z temperaturą wody 38oC. "Ludowa kąpiel", to basen rehabilitacyjny z temperaturą wody 33 oC. Wyposażony będzie w różne atrakcje do masażu wodnego i przeznaczony również do pływania. W Spa&Wellness znajdą się również: jacuzzi dla 8 osób z temperaturą wody 35 oC, ziołowa kąpiel parowa, masaż orientalny, okłady borowinowe, sucha sauna i parowa sauna.
Aquapark podzielony jest na część letnią i całoroczną. Dwa baseny zewnętrzne czynne są tylko w sezonie letnim. Wyposażone są w wodną karuzelę z dziką rzeką, łóżka do masażu wodnego, dysze i rzygacze wodne. Basen dziecięcy posiada zjeżdżalnie i atrakcje dla dzieci. W części całorocznej znajduje się 25-metrowy basen pływacki oraz jeden termalny basen zewnętrzny, który tunelem połączony jest z basenami krytymi. Miłośnicy adrenaliny mogą korzystać z 47-metrowej zjeżdżalni Kamikadze oraz 97-metrowej zjeżdżalni Atrakćny Movie z projekcjami video.
Cały kompleks położony w sąsiedztwie pięknych gór może być ciekawą propozycją, dla wszystkich, którzy lubią łączyć wędrówki po górach z relaksem i zabawą nad wodą.


Program

Noc sylwestrową można spędzić w pobliskiej dyskotece - wstęp ok. 10 euro.


Co zawiera cena?

3 noclegi i 3 śniadania


Gdzie śpimy?

Świetny i niedrogi hotel *** w centrum miejscowości Czadca.


Hotel Centrum położony jest w centrum miasta Czadca, w odległości 12 km od znanego ośrodka narciarskiego Snow Paradise Veľká Rača Oščadnica.

 

Obiekt oferuje bezpłatnie: siłownię, saunę oraz wi-fi.


Wszystkie pokoje i apartamenty mają łązienkę, lodówkę oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji satelitarnej. Niektóre pokoje i apartamenty dysponują ponadto wanną z hydromasażem.


Kryty basen znajduje się w odległości 500 metrów od hotelu Centrum.

 

Obiekt oddalony jest również o 700 metrów od głównego dworca autobusowego i kolejowego.

 

Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking.


Transport
Dojazd własny +0 zł
Rezerwacja
SymbolNazwaDataPokójCenaRezerwuj
Czadca 2 za 3 noce od osoby 2017-12-30 - 2018-01-02 2 699zł 469zł rezerwuj
Czadca 2 za 3 noce od osoby 2017-12-31 - 2018-01-03 2 699zł 469zł rezerwuj

Nasze oferty są aktualizowane na bieżąco zatem jeżeli nie ma dopisku"oferta sprzedana" lub "brak miejsc" - pokoje są dostępne.

 

W celu rezerwacji prosimy przy wybranym terminie turnusu kliknąć przycisk "rezerwuj".

Do wypełnienia formularza wystarczą dane jednej osoby.

Nie znasz PESEL-u  lub nie chcesz podać: wpisz w formularzu 11111111111.


Jeżeli podałeś poprawnego e-maila to system automatycznie prześle potwierdzenie dostarczenia formularza rezerwacyjnego.

Następnie  prześlemy Umowę Uczestnictwa z podaniem numeru konta do wpłaty zaliczki.

Zaliczka 30 % - 8 h od momentu rezerwacji. 

Chcesz zarezerwować większą liczbę pokoi? Chcesz wybrać inny termin?

Napisz do nas maila na adres: biuro@snowfun.pl

 


Zalecamy zawarcie umowy ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z pobytu  – koszt 2,9 % wartości pobytu ale nie mniej niż 49 zł.

W przypadku wykupienia takiej opcji zwracane są wpłacone pieniądze pod warunkiem, iż Klient nie może wziąć udziału w pobycie

i jeżeli przyczyną rezygnacji są:

-  śmierć Klienta lub jego najbliższego krewnego (która nastąpiła w ciągu 30 dni bezpośrednio poprzedzających datę rozpoczęcia pobytu),

- nieszczęśliwy wypadek lub nagłe zachorowanie Klienta (pod warunkiem, że istnieją przeciwwskazania medyczne do odbycia podróży, potwierdzone stosownym zaświadczeniem lekarskim).

 

 


Dzwoniąc w sprawie oferty prosimy koniecznie przygotować i podać symbol oferty.

 

Zaliczka w wysokości 30 % do 24 h od daty rezerwacji. Dopłata do 30 dni przed rozpoczęciem imprezy.
W tytule przelewu prosimy koniecznie podać symbol imprezy oraz imię i nazwisko rezerwującego.  
Promocja First Minute - przy rezerwacji do 15.09 - możliwość bezpłatnej zmiany wyboru oferty  w przypadku zdecydowania się na inną, która pojawi się w naszym serwisie.copyright by © Paradise Group.