Tatrzańska Łomnica » Słowacja » Tatrzań. Łomnica
Symbol oferty: Łomnica SAN
Region: Hit! Hotel z basenem!
 Gwarancja Śniegu!

Gdzie jedziemy?

Tatrzańska Łomnica jest najwyżej położonym kurortem narciarskim na Słowacji z gwarancją idealnie przygotowanych i zróżnicowanych pod względem stopnia trudności tras. Zapewnia on doskonałe warunki zarówno dla początkujących jak i doświadczonych narciarzy. Tylko tu można zjechać z wysokości 2196 m n.p.m., w przepięknym otoczeniu Tatr Wysokich, trasą o długości 6 km, pokonując ponad 1300 metrów różnicy poziomów!


Dzięki olbrzymim inwestycjom (ok. 40 milionów euro kurort prezentuje obecnie standard alpejski. Ośrodek Tatry Wysokie - Tatrzańska Łomnica oferuje 16 nowoczesnych wyciągów w tym gondole, kanapy 2-, 4- i 6-osobowe oraz kolejkę naziemną. Przepustowość wszystkich wyciągów wynosi ponad 15 000 osób na godzinę, co wraz z bezdotykowym skipassem eliminuje kolejki do wyciągów. Najnowsza, oddana do użytku w tym sezonie 6-osobowa kanapa, oprócz najbezpieczniejszej dla dzieci samozatrzaskowej osłony zachwyca też podgrzewanymi siedzeniami. 16 km naśnieżnych nartostrad gwarantuje co najmniej 5 miesięcy zimowych szaleństw. Duży, bezpłatny parking SKI IN - SKI OUT umożliwia parkowanie tuż przy stoku narciarskim i "wskoczenia" w narty zaraz po wyjściu z auta. Pojemność parkingu wynosi 400 samochodów osobowych i 10 autobusów. W tym sezonie kursuje po Tatrach także ekologiczny elektryczny skibus. Wypożyczalnie i przechowalnie sprzętu narciarskiego bezpośrednio przy stacjach kolejek, szkoły narciarskie z profesjonalnymi instruktorami czy specjalny park dziecięcy Maxiland, w którym dzieci mogą korzystać z wygodnego ruchomego pasa do nauki jazdy - to kolejne niezbędne elementy komfortowego narciarskiego wypoczynku.

 

Jaskinia Bielańska (Belianska jaskyňa) jest jedną z najczęściej odwiedzanych udostępnionych jaskiń na Słowacji. Oprócz dziwacznych form skalnych jest znana dzięki bogactwu występowania kalcytowej sintrowej ornamentyki. Pomimo faktu, że zainteresowanie atrakcjami przyrodniczymi jaskini trwa od ponad 125 lat, okoliczności jej powstawania nie są do dziś w pełni wyjaśnione.

Podczas zwiedzania warto zwrócić uwagę na naciekowe wodospady oraz pagodowe stalagmity, jeziorka i inne interesujące formy jaskiniowych ozdób. Jednym z przystanków podczas trasy zwiedzania jest Śpiewalnia - Hudobná sieň, którą tak nazwano dzięki dźwiękom, jakie wydają kropelki spadającej wody na powierzchnię jeziorka. W tej sali, z powodu wyśmienitych warunków akustycznych, są organizowane koncerty muzyki poważnej.


Program

Miłośnicy ekstremalnych przeżyć doceniają najwyżej położoną i najbardziej stromą trasę narciarską na Słowacji, ale także inne atrakcje kurortu, jak jazda na sankach z Hrebienka (również nocna), skifom czy snowscoot. Niezapomniany przejazd wiszącą kolejką linową na Łomnicki Szczyt, skąd rozciąga się widok na monumentalną panoramę całych Tatr oraz możliwość uchwycenia najpiękniejszych chwil podczas pełnej atrakcji nocy na "dachu Słowacji" to kolejne obowiązkowe punkty programu łowców wrażeń.


Rodziny z dziećmi najprzyjemniej spędzają czas w okolicy Čučoriedki. Dzieci mogą tam szusować na idealnie przygotowanych, dzięki najnowszemu systemowi naśnieżania, niebieskich trasach. Rodzice mogą w tym czasie odpocząć w barze ?pres ski, skąd mogą obserwować swoje pociechy zjeżdżające po szerokim stoku. Warto wspomnieć, że dzieci do 6-go roku życia jeżdżą za darmo.

Bezpośrednio na stokach czekają na narciarzy, snowboardzistów, jak i zwykłych turystów 2 stylowe restauracje górskie na stacji pośredniej Start (1357 m n.p.m.) i Łomnickim Stawie (1751 m n.p.m.), Kawiarnia Dziadek (Kaviareň Dedo) na wysokości 2634 m n.p.m. i nowoczesne snow- i snack-bary. Wielką atrakcją w Tatrach jest otwarty w tym roku Humno Pub, znajdujący się w pobliżu stacji 6-osobowej kanapy. Głównym atutem tej miejscówki, łączącej w sobie ofertę baru apres ski, restauracji, coctail baru i dyskoteki, jest niespotykany i awangardowy wygląd. Wewnątrz z pewnością przykują uwagę zawieszony u stropu czarny Cadillac, którym jeździła Madonna, oraz prawdziwy ratrak będący unikalną i jedyną w swoim rodzaju DJ-ką.

Wyciągi narciarskie - 16 

- kolejka naziemna - 1

- gondola - 3

- kolej krzesełkowa 6-osobowa - 1

- kolej krzesełkowa 4-osobowa - 1

- kolej krzesełkowa 2-osobowa - 1

- wyciąg orczykowy - 9

- przepustowość ponad 15 000 os./godz.

Trasy zjazdowe - 19

- długość 16 km

- nowoczesny system zaśnieżania


W pobliskim Popradzie (ok 25 km) znajduje się najnowocześniejszy w Europie kompleks basenów Aqua City wybudowany na bazie złóż geotermalnych. Wykorzystywana tam woda zawiera ok. 20 składników mineralnych i czerpana jest z głębokości ok. 1300 m.
W skład kompleksu AquaCity wchodzą 2 hotele - Seasons (3 gwiazdki) i Mountain View (4 gwiazdki). Do dyspozycji gości jest recepcja, kącik internetowy (za opłatą), sklep z pamiątkami, restauracja, bar przy basenie, bar z przekąskami. Hala pływacka (z basenem 50 m), kilka basenów wewnętrznych i zewnętrznych (temperatura wody od 28 do 38 °C), liczne zjeżdżalnie. Luksusowy basen "Blue Diamond", centrum wellness "Świat Vital", basen "Blue Saphire" z chromoterapią i projekcjami laserowymi. Strzeżony parking w cenie. 


Co zawiera cena?

Podana cena to koszt pobytu jednej osoby za cały pobyt i obejmuje:

- 2 x nocleg

- 2 x śniadanie

- Bal Sylwestrowy: DJ, 2 ciepłe posiłki, zimna płyta, program artystyczny, kawa, herbata, soki, 0,5 l wina na osobę

 

 

 

Nieobowiązkowo:


Obiadokolacja - 6 euro do wykupienia bezpośrednio w hotelu.

 

Dodatkowa doba ze śniadaniem - 120 zł od osoby.


Gdzie śpimy?
Hotel położony jest na obrzeżach Tatr Bielskich około 1,5 km od słynnej Bielańskiej Jaskini i zaledwie 8 km od znakomitej Stacji Narciarskiej w Tatrzańskiej Łomnicy.

20 km od przejścia granicznego Łysa Polana lub Jurgów. 35 km od Zakopanego.

Oferuje Centrum SPA z basenem, wanną z hydromasażem, sauną oraz centrum fitness. Goście mogą także skorzystać z masaży.

Wszystkie pokoje z łazienkami.

W pomieszczeniach ogólnodostępnych można korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu. Na terenie obiektu mieści się sklep spożywczy. Na każdym piętrze znajduje się dobrze wyposażony wspólny aneks kuchenny.

Zaplecze rekreacyjne obejmuje kort tenisowy, stół bilardowy i plac zabaw dla dzieci.

W obiekcie działa wypożyczalnia rowerów. Przystanek autobusowy jest oddalony od obiektu o 700 metrów. Odległość od Jaskini Bielskiej wynosi 1 km. Od parku linowego Spider Park obiekt dzielą 2 km. Ośrodki narciarskie Bachledowa i Zdziar są położone 8 km od obiektu.


Nieobowiązkowo
Dodatkowa doba 01/02.01 +120 zł
Dodatkowa doba 02/03.01 +120 zł
Dodatkowa doba 03/04.01 +120 zł
Dodatkowa doba 28/29.12 +120 zł
Dodatkowa doba 29/30.12 +120 zł
Transport
Dojazd własny +0 zł
Rezerwacja
SymbolNazwaDataPokójCenaRezerwuj
Łomnica SAN 2 cena za cały pobyt od osoby 2017-12-30 - 2017-01-01 2-osobowy 599zł brak miejsc
Łomnica SAN 3 cena za cały pobyt od osoby 2017-12-30 - 2017-01-01 3-osobowy 599zł brak miejsc
Łomnica SAN 4 cena za cały pobyt od osoby 2017-12-30 - 2017-01-01 4-osobowy 599zł brak miejsc

Nasze oferty są aktualizowane na bieżąco zatem jeżeli nie ma dopisku"oferta sprzedana" lub "brak miejsc" - pokoje są dostępne.

 

W celu rezerwacji prosimy przy wybranym terminie turnusu kliknąć przycisk "rezerwuj".

Do wypełnienia formularza wystarczą dane jednej osoby.

Nie znasz PESEL-u  lub nie chcesz podać: wpisz w formularzu 11111111111.


Jeżeli podałeś poprawnego e-maila to system automatycznie prześle potwierdzenie dostarczenia formularza rezerwacyjnego.

Następnie  prześlemy Umowę Uczestnictwa z podaniem numeru konta do wpłaty zaliczki.

Zaliczka 30 % - 8 h od momentu rezerwacji. 

Chcesz zarezerwować większą liczbę pokoi? Chcesz wybrać inny termin?

Napisz do nas maila na adres: biuro@snowfun.pl

 


Zalecamy zawarcie umowy ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z pobytu  – koszt 2,9 % wartości pobytu ale nie mniej niż 49 zł.

W przypadku wykupienia takiej opcji zwracane są wpłacone pieniądze pod warunkiem, iż Klient nie może wziąć udziału w pobycie

i jeżeli przyczyną rezygnacji są:

-  śmierć Klienta lub jego najbliższego krewnego (która nastąpiła w ciągu 30 dni bezpośrednio poprzedzających datę rozpoczęcia pobytu),

- nieszczęśliwy wypadek lub nagłe zachorowanie Klienta (pod warunkiem, że istnieją przeciwwskazania medyczne do odbycia podróży, potwierdzone stosownym zaświadczeniem lekarskim).

 

 


Dzwoniąc w sprawie oferty prosimy koniecznie przygotować i podać symbol oferty.

 

Zaliczka w wysokości 30 % do 24 h od daty rezerwacji. Dopłata do 30 dni przed rozpoczęciem imprezy.
W tytule przelewu prosimy koniecznie podać symbol imprezy oraz imię i nazwisko rezerwującego.  
Promocja First Minute - przy rezerwacji do 15.09 - możliwość bezpłatnej zmiany wyboru oferty  w przypadku zdecydowania się na inną, która pojawi się w naszym serwisie.copyright by © Paradise Group.