Dolny Kubin » Słowacja » Hit! D. Kubin
Symbol oferty: Dolny Kubin
Region: Hotel **** Basen
 Wellnes i Narty

Gdzie jedziemy?


DOLNÝ KUBÍN jest malowniczym miasteczkiem, które znajduje się w południowo-zachodniej części regionu Orawa. Miasto leży na wysokości 468 m n.p.m. Przez obszar, na którym leży Dolný Kubín płynie rzeka Orawa, która dzieli miasto na dwie części.
DOLNÝ KUBÍN (20 000 mieszkańców) jest metropolią regionu Orawa. Dla zwiedzających jest bramą wejściową do Orawy - najbardziej północnego regionu Słowacji. Miasto leży w południowo-zachodniej części Pogórza Orawskiego (Oravská vrchovina), a ściślej na pograniczu Pogórza z Orawską Magurą (Oravská Magura).


Do najbardziej odwiedzanych miejsc nowoczesnej części miasta należy Most Kolumnadowy, który łączy osiedle Bysterec ze starym miastem. W jego pobliżu znajduje się hala targowa zbudowana w podobnym do mostu stylu architektonicznym.

 

Stoki Narciarskie:


SKI centrum Kuzmínovo:
Stacja narciarska zlokalizowana około 300 metrów od Hotelu.
Wyciąg o długości 900 metrów i przepustowości 1400 osób/godzinę.
Atrakcją dla narciarzy jest wieczorna jazda na nartach przy stucznym oświetleniu w godz. 17.00 do 20.00.
Stok posiada sztuczne naśnieżanie.

Ski Park Kubinska Hola:
Stacja narciarska zlokalizowana około 5 km. od Hotelu. Jednym z najbardziej wyszukanych ośrodków narciarskich na Słowcji jest Kubínska hoľa która znajduje się w pobliżu Dolnego Kubina. Świetne narciarskie trasy otoczone cudowną przyrodą Oravskiej Magury z przepięknymi widokami na dolną i górną część Oravy, Niskie i Zachodnie Tatry oraz przeciwległe Choćskie pogórze, Małą i Wielką Fatre dają gwarancje niezapomnianych przyjemności z narciarstwa.

W ośrodku na wysokości 720 i 1396 m.n.p.m. jest do dyspozycji czteromiejscowa kolejka linowa oraz 8 wyciągów narciarskich o wydajności 7000 osób na godzinę. Całkowita długość przygotowanych tras zjazdowych wynosi 13 km. W ośrodku są do dyspozycji przygotowane trasy biegowe o całkowitej długości 10 km.

Wielką zaletą Kubińskiej hali jest południowa strona zjazdowych stoków co sprawia że nasz ośrodek jest idealnym miejscem dla narciarstwa. Stoki są naśnieżane technicznym śniegiem co gwarantuje dobre warunki dla narciarstwa w każdą pogodę.

W samym ośrodku znajduje się wiele urządzeń z przekąskami, skiservis, sklep i wypożyczalnia sprzętu narciarskiego oraz dużo bezpłatnych miejsc pakingowych (1000 miejsc) w centrum ośrodka dla aut osobowych i autobusów. Możliwości zakwaterowania są w mieście Dolny Kubin oddalonym o 6 km. od narciarskiego centrum.

AquaRelax Dolný Kubín:
W Październiku 2009 roku otworzony został nowy Aqua Park w Dolnym Kubinie - 5 min spacerem od hotelu.
Do dyspoozycji gości są basen sportowy, baseny ze zjeżdżalniami, basen dla dzieci, Centrum Fitness, Masaże, Restauracja


Thermal Park Beszenowa:
Został wybudowany na bazie naturalnych gorących żródeł termalnych, wydobywanych z głębokości 1987 metrów o temperaturze 60,5oC
Źródła termalne wpływają korzystnie zarówno na ciało jak i na ducha, są zalecane przy schorzeniach urologicznych i oddechowych. Ma także działanie kosmetyczne. Dzięki dużej zawartości litu działanie wody na psychikę jest prawie natychmiastowe.
Woda termalna zawiera wapń, potas, sód, magnez, żelazo, mangan i dużą ilość siarczanów i inne minerały.
Od lata 2006 Thermal park rozszerzył ofertę swoich usług prawie pięciokrotnie.Przybył nowy wellness areal, powiększyła się baza naclegowa i usługy gastonomiczne.Napewno niespodzianką (lub nowością ) będą dla gości nowe kryte baseny z materiału nierdzewnego i whirlpoole pod gołym niebem.
Osoby w każdym wieku znajdą tu coś dla siebie.
Dodatkowa atrakcja dla klientów są nowe kryte baseny oraz whirlpoole pod gołym niebem.

Aquapark Tatralandia:
Aquapark Tatralandia to największy wodny ośrodek rozrywki i wypoczynku na Słowacji, w Czechach i w Polsce i, równocześnie, najbardziej udany projekt ruchu turystycznego na Słowacji w ciągu ostatnich 10 lat, który koniecznie musicie odwiedzić, a jeżeli raz przyjedziecie na pewno będziecie chcieli tu wrócić... Położony jest wśród wspaniałej scenerii gór na północnym brzegu sztucznego jeziora Liptowska Mara, z pięknym widokiem na Zachodnie i Niskie Tatry. Oddalony jest ok. 2 km od centrum Liptowskiego Mikulasza i prowadzą do niego dogodne dojazdy ze wszystkich głównych ciągów komunikacyjnych. Sercem całorocznego Aquaparku Tatralandia jest źródło termalnej wody, bijące z głębokości ponad 2500 m, o tempereturze 60,7 °C. Lecznicza woda termalna wypełniająca baseny jest wśród wód Liptowa wyjątkowa. Jej częścią składową są wody z morza, które wypełniało Kotlinę Liptowską przed 40 milionami lat. Mineralna woda Tatralandii działa leczniczo na aparat ruchowy i oddechowy.


Co zawiera cena?

3 x nocleg

3 x śniadanie w formie szwedzkiego stołu

1 x  kolacja sylwestrowa

 

Wstęp do basenu oraz jacuzzi- wcześniejsza rezerwacja

 

Zabawa Sylwestrowa - toast, kolacja (przystawka, zupa, danie główne, deser ), szwedzkie stoły, kapela muzyczna, gra w ,,bongo,, , wystąpienia taneczne, loteria z nagrodami, fajerwerki o północy

 

Cena nie obejmuje opłaty- podatku miejskiego 0,66 €/osoba/noc

 

Możliwość zakupu biletu na wyciąg narciarski z 40 % zniżką.

Możliwość zakupu wstępu do parku wodnego Aqarelax.

 


Gdzie śpimy?
Hotel **** świeżo po remoncie! Po prostu śliczny :-)

Blisko polskiej granicy.


Posiada nowoczesne pokoje z łazienkami i TV, restaurację z wyśmienitą kuchnią, bar, centrum fitness saunami i siłownią oraz basen.

 


Nieobowiązkowo
Dodatkowa doba 02/03.01 +299 zł
Transport
Dojazd własny +0 zł
Rezerwacja
SymbolNazwaDataPokójCenaRezerwuj
Dolny Kubin 2 cena za 1 osobę za cały pobyt 2017-12-29 - 2018-01-02 2 osobowy 1599zł rezerwuj

Nasze oferty są aktualizowane na bieżąco zatem jeżeli nie ma dopisku"oferta sprzedana" lub "brak miejsc" - pokoje są dostępne.

 

W celu rezerwacji prosimy przy wybranym terminie turnusu kliknąć przycisk "rezerwuj".

Do wypełnienia formularza wystarczą dane jednej osoby.

Nie znasz PESEL-u  lub nie chcesz podać: wpisz w formularzu 11111111111.


Jeżeli podałeś poprawnego e-maila to system automatycznie prześle potwierdzenie dostarczenia formularza rezerwacyjnego.

Następnie  prześlemy Umowę Uczestnictwa z podaniem numeru konta do wpłaty zaliczki.

Zaliczka 30 % - 8 h od momentu rezerwacji. 

Chcesz zarezerwować większą liczbę pokoi? Chcesz wybrać inny termin?

Napisz do nas maila na adres: biuro@snowfun.pl

 


Zalecamy zawarcie umowy ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z pobytu  – koszt 2,9 % wartości pobytu ale nie mniej niż 49 zł.

W przypadku wykupienia takiej opcji zwracane są wpłacone pieniądze pod warunkiem, iż Klient nie może wziąć udziału w pobycie

i jeżeli przyczyną rezygnacji są:

-  śmierć Klienta lub jego najbliższego krewnego (która nastąpiła w ciągu 30 dni bezpośrednio poprzedzających datę rozpoczęcia pobytu),

- nieszczęśliwy wypadek lub nagłe zachorowanie Klienta (pod warunkiem, że istnieją przeciwwskazania medyczne do odbycia podróży, potwierdzone stosownym zaświadczeniem lekarskim).

 

 


Dzwoniąc w sprawie oferty prosimy koniecznie przygotować i podać symbol oferty.

 

Zaliczka w wysokości 30 % do 24 h od daty rezerwacji. Dopłata do 30 dni przed rozpoczęciem imprezy.
W tytule przelewu prosimy koniecznie podać symbol imprezy oraz imię i nazwisko rezerwującego.  
Promocja First Minute - przy rezerwacji do 15.09 - możliwość bezpłatnej zmiany wyboru oferty  w przypadku zdecydowania się na inną, która pojawi się w naszym serwisie.copyright by © Paradise Group.