Słowacja » Studenci » Liptowski Mikulasz
Symbol oferty: OA LM
Region: Dla Młodych Duchem
 Ubytovnia - najtaniej!

Gdzie jedziemy?Jasna jest największym ośrodkiem narciarskim w Europie Środkowej. Stacja położona jest w Tatach Niskich, u samych stóp Chopoka ( 2024 m n.p.m.). Na szczyt góry prowadzi dwuetapowy wyciąg krzesełkowy. Ośrodek posiada blisko 20 km urozmaiconych tras zjazdowych, od najłatwiejszych - dla początkujących, do najtrudniejszych - dla wytrawnych narciarzy. Przewyższenie niektórych tras wynosi ponad 1000 m. Stacja dysponuje 16 wyciągami po stronie północnej i 5 wyciągam po stronie południowej. Każdego roku w Jasej odbywają się mistrzostwa Słowacji w narciarstwie alpejskim. Cała Dolina Demanovska, w której położona jest miejscowość Jasna, słynie ze znakomitych warunków narciarskich i profesjonalnej infrastruktury turystycznej. W niedalekiej miejscowości Besenowa można skorzystać ze słynnych basenów termalnych. Ośrodek narciarski posiada 31 km przygotowanych tras narciarskich w tym 12 km sztucznie nasnieżanych oraz 2 km oświetlonych stoków.
www.jasna.sk

Aquapark Tatralandia to największy wodny ośrodek rozrywki i wypoczynku na Słowacji, w Czechach i w Polsce i, równocześnie, najbardziej udany projekt ruchu turystycznego na Słowacji w ciągu ostatnich 10 lat, który koniecznie musicie odwiedzić, a jeżeli raz przyjedziecie na pewno będziecie chcieli tu wrócić... Położony jest wśród wspaniałej scenerii gór na północnym brzegu sztucznego jeziora Liptowska Mara, z pięknym widokiem na Zachodnie i Niskie Tatry. Oddalony jest ok. 2 km od centrum Liptowskiego Mikulasza i prowadzą do niego dogodne dojazdy ze wszystkich głównych ciągów komunikacyjnych. Sercem całorocznego Aquaparku Tatralandia jest źródło termalnej wody, bijące z głębokości ponad 2500 m, o tempereturze 60,7 °C. Lecznicza woda termalna wypełniająca baseny jest wśród wód Liptowa wyjątkowa. Jej częścią składową są wody z morza, które wypełniało Kotlinę Liptowską przed 40 milionami lat. Mineralna woda Tatralandii działa leczniczo na aparat ruchowy i oddechowy.
www.tatralandia.sk 


Program

- Narciarskie szaleństwo na Chopoku

- Gorące kąpiele w Tatralandii

- Sylwestrowe Party

 

Przy większej grupie możliwość transportu autokarem z dowolnego miasta.


Co zawiera cena?

Noclegi w pokojach dwuosobowych.

 

Sylwestrowe Party ( 99 zł ) = DJ< ciepły posiłek, kawa herbata, napoje, przekąski.


Gdzie śpimy?Liptovsky Mikulasz

 

Zakwaterowanie:
Ośrodek młodzieżowy, pokoje 2-osobowe w układzie studio (2 pokoje + łazienka + wc). Jest to budynek z lat 80-tych ubiegłego wieku tak więc proszę nie oczekiwać luksusu :-) Na wyposażeniu pokoju: łóżka, pościel, stół, krzesła, szafa.

Dodatkowe informacje:
Doba hotelowa trwa od godz. 14:00 do godz. 12:00.


Nieobowiązkowo
Dyskoteka Sylwestrowa +99 zł
Transport
Dojazd własny +0 zł
Rezerwacja
SymbolNazwaDataPokójCenaRezerwuj
OM LM dojazd własny 2017-12-28 - 2018-01-01 2 399zł rezerwuj
OM LM dojazd własny 2017-12-29 - 2018-01-01 2 299zł rezerwuj
OM LM dojazd własny 2017-12-30 - 2018-01-01 2 299zł rezerwuj

Nasze oferty są aktualizowane na bieżąco zatem jeżeli nie ma dopisku"oferta sprzedana" lub "brak miejsc" - pokoje są dostępne.

 

W celu rezerwacji prosimy przy wybranym terminie turnusu kliknąć przycisk "rezerwuj".

Do wypełnienia formularza wystarczą dane jednej osoby.

Nie znasz PESEL-u  lub nie chcesz podać: wpisz w formularzu 11111111111.


Jeżeli podałeś poprawnego e-maila to system automatycznie prześle potwierdzenie dostarczenia formularza rezerwacyjnego.

Następnie  prześlemy Umowę Uczestnictwa z podaniem numeru konta do wpłaty zaliczki.

Zaliczka 30 % - 8 h od momentu rezerwacji. 

Chcesz zarezerwować większą liczbę pokoi? Chcesz wybrać inny termin?

Napisz do nas maila na adres: biuro@snowfun.pl

 


Zalecamy zawarcie umowy ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z pobytu  – koszt 2,9 % wartości pobytu ale nie mniej niż 49 zł.

W przypadku wykupienia takiej opcji zwracane są wpłacone pieniądze pod warunkiem, iż Klient nie może wziąć udziału w pobycie

i jeżeli przyczyną rezygnacji są:

-  śmierć Klienta lub jego najbliższego krewnego (która nastąpiła w ciągu 30 dni bezpośrednio poprzedzających datę rozpoczęcia pobytu),

- nieszczęśliwy wypadek lub nagłe zachorowanie Klienta (pod warunkiem, że istnieją przeciwwskazania medyczne do odbycia podróży, potwierdzone stosownym zaświadczeniem lekarskim).

 

 


Dzwoniąc w sprawie oferty prosimy koniecznie przygotować i podać symbol oferty.

 

Zaliczka w wysokości 30 % do 24 h od daty rezerwacji. Dopłata do 30 dni przed rozpoczęciem imprezy.
W tytule przelewu prosimy koniecznie podać symbol imprezy oraz imię i nazwisko rezerwującego.  
Promocja First Minute - przy rezerwacji do 15.09 - możliwość bezpłatnej zmiany wyboru oferty  w przypadku zdecydowania się na inną, która pojawi się w naszym serwisie.copyright by © Paradise Group.