Chopok » Słowacja » Hit! Chopok
Symbol oferty: Dom u Jakuba
Region: Dom z kominkiem
 Dla 19 osób / 3 doby

Gdzie jedziemy?Jasna jest największym ośrodkiem narciarskim w Europie Środkowej. Stacja położona jest w Tatach Niskich, u samych stóp Chopoka ( 2024 m n.p.m.). Na szczyt góry prowadzi dwuetapowy wyciąg krzesełkowy. Ośrodek posiada blisko 20 km urozmaiconych tras zjazdowych, od najłatwiejszych - dla początkujących, do najtrudniejszych - dla wytrawnych narciarzy. Przewyższenie niektórych tras wynosi ponad 1000 m. Stacja dysponuje 16 wyciągami po stronie północnej i 5 wyciągam po stronie południowej. Każdego roku w Jasej odbywają się mistrzostwa Słowacji w narciarstwie alpejskim. Cała Dolina Demanovska, w której położona jest miejscowość Jasna, słynie ze znakomitych warunków narciarskich i profesjonalnej infrastruktury turystycznej. W niedalekiej miejscowości Besenowa można skorzystać ze słynnych basenów termalnych. Ośrodek narciarski posiada 31 km przygotowanych tras narciarskich w tym 12 km sztucznie nasnieżanych oraz 2 km oświetlonych stoków.
www.jasna.sk

Aquapark Tatralandia to największy wodny ośrodek rozrywki i wypoczynku na Słowacji, w Czechach i w Polsce i, równocześnie, najbardziej udany projekt ruchu turystycznego na Słowacji w ciągu ostatnich 10 lat, który koniecznie musicie odwiedzić, a jeżeli raz przyjedziecie na pewno będziecie chcieli tu wrócić... Położony jest wśród wspaniałej scenerii gór na północnym brzegu sztucznego jeziora Liptowska Mara, z pięknym widokiem na Zachodnie i Niskie Tatry. Oddalony jest ok. 2 km od centrum Liptowskiego Mikulasza i prowadzą do niego dogodne dojazdy ze wszystkich głównych ciągów komunikacyjnych. Sercem całorocznego Aquaparku Tatralandia jest źródło termalnej wody, bijące z głębokości ponad 2500 m, o tempereturze 60,7 °C. Lecznicza woda termalna wypełniająca baseny jest wśród wód Liptowa wyjątkowa. Jej częścią składową są wody z morza, które wypełniało Kotlinę Liptowską przed 40 milionami lat. Mineralna woda Tatralandii działa leczniczo na aparat ruchowy i oddechowy.
www.tatralandia.sk 


Co zawiera cena?

Cały dom na 3 doby dla 19 osób.

Żadnych dodatkowych kosztów


Gdzie śpimy? Dom z 5 sypialniami dla 19 osób Zavadka nad Hronom

  • Sypialnia 1: 2 łóżka pojedyncze  i 1 łóżko podwójne 
  • Sypialnia 2: 1 łóżko podwójne 
  • Sypialnia 3: 2 łóżka podwójne 
  • Sypialnia 4: 2 łóżka pojedyncze  i 1 łóżko podwójne 
  • Sypialnia 5: 1 łóżko podwójne  i 1 rozkładana sofa 
  • Salon: 1 rozkładana sofa 

Transport
Dojazd własny +0 zł
Rezerwacja
SymbolNazwaDataPokójCenaRezerwuj
Dom u Jakuba 19 za 3 doby za cały dom 2017-12-29 - 2018-01-01 1 6999zł 4999zł brak miejsc
Dom u Jakuba 19 za 3 doby za cały dom 2017-12-30 - 2018-01-02 1 6999zł 4999zł brak miejsc

Nasze oferty są aktualizowane na bieżąco zatem jeżeli nie ma dopisku"oferta sprzedana" lub "brak miejsc" - pokoje są dostępne.

 

W celu rezerwacji prosimy przy wybranym terminie turnusu kliknąć przycisk "rezerwuj".

Do wypełnienia formularza wystarczą dane jednej osoby.

Nie znasz PESEL-u  lub nie chcesz podać: wpisz w formularzu 11111111111.


Jeżeli podałeś poprawnego e-maila to system automatycznie prześle potwierdzenie dostarczenia formularza rezerwacyjnego.

Następnie  prześlemy Umowę Uczestnictwa z podaniem numeru konta do wpłaty zaliczki.

Zaliczka 30 % - 8 h od momentu rezerwacji. 

Chcesz zarezerwować większą liczbę pokoi? Chcesz wybrać inny termin?

Napisz do nas maila na adres: biuro@snowfun.pl

 


Zalecamy zawarcie umowy ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z pobytu  – koszt 2,9 % wartości pobytu ale nie mniej niż 49 zł.

W przypadku wykupienia takiej opcji zwracane są wpłacone pieniądze pod warunkiem, iż Klient nie może wziąć udziału w pobycie

i jeżeli przyczyną rezygnacji są:

-  śmierć Klienta lub jego najbliższego krewnego (która nastąpiła w ciągu 30 dni bezpośrednio poprzedzających datę rozpoczęcia pobytu),

- nieszczęśliwy wypadek lub nagłe zachorowanie Klienta (pod warunkiem, że istnieją przeciwwskazania medyczne do odbycia podróży, potwierdzone stosownym zaświadczeniem lekarskim).

 

 


Dzwoniąc w sprawie oferty prosimy koniecznie przygotować i podać symbol oferty.

 

Zaliczka w wysokości 30 % do 24 h od daty rezerwacji. Dopłata do 30 dni przed rozpoczęciem imprezy.
W tytule przelewu prosimy koniecznie podać symbol imprezy oraz imię i nazwisko rezerwującego.  
Promocja First Minute - przy rezerwacji do 15.09 - możliwość bezpłatnej zmiany wyboru oferty  w przypadku zdecydowania się na inną, która pojawi się w naszym serwisie.copyright by © Paradise Group.